BZT52C12SQ
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
BZT52C12SQ
JLCPCB Part #
C2857086
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 11.4V~12.6V 12V 150Ω 200mW 25Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS