BZT52C10SQ
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
BZT52C10SQ
JLCPCB Part #
C2857084
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10V 150Ω 200mW 200nA@7V 20Ω 9.5V~10.5V SOD-323 Zener Diodes ROHS