BAS70-05-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
BAS70-05-JSM
JLCPCB Part #
C49369185
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 1 Pair Common Cathode 100mA 100nA@50V 1V@15mA 70V 70mA SOT-23 Schottky Diodes ROHS