AP9T18GH-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
AP9T18GH-JSM
JLCPCB Part #
C18194314
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 109pF 131pF 18mΩ@4.5V 2.5V@250uA 30V 37.5W 55A 9.8nC@4.5V 940pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS