ACS758LCB-100B-PFF-T
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
ACS758LCB-100B-PFF-T
JLCPCB Part #
C6396158
Package
CB-2-3
Description
-40℃~+150℃ 1.5mΩ 100A 120kHz 20mV/A 3V~5.5V 4800Vrms 4us Support CB-2-3 Current Sensors ROHS