ACS758LCB-050B-PFF-T
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
ACS758LCB-050B-PFF-T
JLCPCB Part #
C6396157
Package
CB-2-3
Description
-40℃~+150℃ 1.5mΩ 120kHz 4.5V~5.5V 40mV/A 4800Vrms 4us ±50A CB-2-3 Current Sensors ROHS