5128-GF040/2-35
Extended
Manufacturer
JMEconn
MFR.Part #
5128-GF040/2-35
JLCPCB Part #
C50087638
Package
SMD,P=0.35mm
Description
0.35mm 2 300mA 40P 50V Copper alloy Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.35mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS