Y49S5.5296MGCCX
Extended
Manufacturer
JLYE
MFR.Part #
Y49S5.5296MGCCX
JLCPCB Part #
C52205496
Package
HC-49S
Description
15pF 5.5296MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS