JL2EDGRC-50806G01
MFR.Part #
JL2EDGRC-50806G01
JLCPCB Part #
C409171
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x6P 300V 5.08mm 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS