JL15EDGKN-1000A-38108G01
MFR.Part #
JL15EDGKN-1000A-38108G01
JLCPCB Part #
C5890285
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1 1 16~28 1x8P 3.81mm 300V 8 8A 8P Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS