JL15EDGKNR-38112G01
MFR.Part #
JL15EDGKNR-38112G01
JLCPCB Part #
C2903983
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 12P 2 2x6P 3.81mm 300V 6 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS