JL15EDGKDM-38109G01
MFR.Part #
JL15EDGKDM-38109G01
JLCPCB Part #
C5371756
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 16~28 1x9P 3.81mm 300V 8A 9 9P Green Plug Screw Spring Connection Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS