AM13276812503E6
Extended
Manufacturer
JGHC
MFR.Part #
AM13276812503E6
JLCPCB Part #
C2990569
Package
MC-146
Description
-40℃~+85℃ 12.5pF 32.768kHz 65kΩ Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm MC-146 Crystals ROHS