49SAC20000202040
MFR.Part #
49SAC20000202040
JLCPCB Part #
C443544
Description
-40℃~+85℃ 20MHz 20pF 40Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS