SR20200CT
Extended
Manufacturer
JF
MFR.Part #
SR20200CT
JLCPCB Part #
C478768
Package
TO-220AB-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 10A 200A 200V 200uA@200V 950mV@20A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS