J10M24S24B
MFR.Part #
J10M24S24B
JLCPCB Part #
C5198966
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 10W 10mA 18V~36V 24V 320kHz 417mA 470uF 88% Short Circuit Protection DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS