J10M24S15B
MFR.Part #
J10M24S15B
JLCPCB Part #
C5198965
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 15V 18V~36V 320kHz 50mVp-p 5mA 667mA 680uF 88% Short Circuit Protection DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS