J06W24S15A
MFR.Part #
J06W24S15A
JLCPCB Part #
C5198818
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 15V 300kHz 400mA 50mVp-p 6W 82% 9V~36V Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS