J06W24S12A
MFR.Part #
J06W24S12A
JLCPCB Part #
C5198817
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 12V 300kHz 500mA 6W 82% 9V~36V Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS