J06M12S05A
MFR.Part #
J06M12S05A
JLCPCB Part #
C5198783
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.2A 1.5kV 120mVp-p 300kHz 5V 6W 76% 9V~18V Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS