J06M12D12A
MFR.Part #
J06M12D12A
JLCPCB Part #
C5198780
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 2 300kHz 6W 75mVp-p 81% 9V~18V Short Circuit Protection ±12V ±250mA 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS