J03R12D24S
Extended
Manufacturer
JETEKPS
MFR.Part #
J03R12D24S
JLCPCB Part #
C5198742
Package
SIP,22x9.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 100kHz 2 3W 9V~18V Short Circuit Protection ±24V ±63mA SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS