J02R12S12S
Extended
Manufacturer
JETEKPS
MFR.Part #
J02R12S12S
JLCPCB Part #
C5198705
Package
SIP,22x9.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100kHz 12V 167mA 2W 75mVp-p 79% 9V~18V Short Circuit Protection SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS