WP7B-S050VA1-R8000
Extended
Manufacturer
JAE Electronics
MFR.Part #
WP7B-S050VA1-R8000
JLCPCB Part #
C3652895
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-40℃~+85℃ 0.4mm 2 300mA 50P 50V Copper alloy Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS