SMS-R050-1.0
MFR.Part #
SMS-R050-1.0
JLCPCB Part #
C6680752
Description
-65℃~+170℃ 50mΩ 5W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS