IRF135S203
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IRF135S203
JLCPCB Part #
C116168
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 129A 135V 250pF 270nC@10V 441W 4V 540pF 8.4mΩ@10V 9.7nF N-Channel D2PAK MOSFETs ROHS