IPS80R750P7
MFR.Part #
IPS80R750P7
JLCPCB Part #
C531183
Package
TO-251-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 17nC@10V 3V 460pF 51W 750mΩ@10V 7A 800V 9pF TO-251-3 MOSFETs ROHS