IPP60R099CP
MFR.Part #
IPP60R099CP
JLCPCB Part #
C537193
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.8nF 255W 31A 3V 650V 99mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS