IPP120N08S4-03
MFR.Part #
IPP120N08S4-03
JLCPCB Part #
C537159
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11.55nF 120A 2.8mΩ@10V 278W 354pF 4V 80V TO-220-3 MOSFETs ROHS