IPN60R2K1CE
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPN60R2K1CE
JLCPCB Part #
C537082
Package
SOT-223
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 140pF 2.1Ω@10V 2.4A 3.5V 5W 6.7nC@10V 650V SOT-223 MOSFETs ROHS