IPD50N06S2L13
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD50N06S2L13
JLCPCB Part #
C3279084
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8nF 136W 16.7mΩ@4.5V 2V 50A 55V 69nC@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS