IPC100N04S5-1R9
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPC100N04S5-1R9
JLCPCB Part #
C536693
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6mΩ@10V 100A 100W 2.8V 2.9nF 40V 40pF 50nC@10V 760pF N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS