IPB22N03S4L-15
MFR.Part #
IPB22N03S4L-15
JLCPCB Part #
C536580
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 14.9mΩ@10V 14nC@10V 2.2V 22A 30V 31W 980pF TO-263 MOSFETs ROHS