IPB120N04S4-04
MFR.Part #
IPB120N04S4-04
JLCPCB Part #
C536544
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120A 2V 3.6mΩ@10V 4.1nF 40V 55nC@10V 70pF 79W TO-263-3 MOSFETs ROHS