IDP15E60
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IDP15E60
JLCPCB Part #
C535909
Package
TO-220-2
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 29.2A 2V@15A 50uA@600V 600V 87ns Independent TO-220-2 Switching Diodes ROHS