BSZ086P03NS3G
MFR.Part #
BSZ086P03NS3G
JLCPCB Part #
C459171
Package
TSDSON-8FL
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.9V 165pF 30V 4.785nF 40A 57.5nC@10V 69W 8.6mΩ@10V TSDSON-8FL MOSFETs ROHS