BSC018N04LS G
MFR.Part #
BSC018N04LS G
JLCPCB Part #
C534297
Package
TDSON-8-EP(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8mΩ@10V 100A 100pF 125W 12nF 150nC@10V 2V 40V TDSON-8-EP(5x6) MOSFETs ROHS