BSC011N03LSI
MFR.Part #
BSC011N03LSI
JLCPCB Part #
C534283
Package
TDSON-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1mΩ@4.5V 100A 2.5W 220pF 2V 30V 5.719nF 68nC TDSON-8(5x6) MOSFETs ROHS