AIDW20S65C5
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
AIDW20S65C5
JLCPCB Part #
C533139
Package
TO-247-3-41
Description
1.5V@20A 20A 3uA@650V 650V Independent TO-247-3-41 SiC Diodes ROHS