30ETH06PBF
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
30ETH06PBF
JLCPCB Part #
C3050
Package
TO-220AC
Description
2.6V@30A 30A 600V TO-220AC Schottky Diodes ROHS