IRLML0060
Extended
Manufacturer
HUASHUO
MFR.Part #
IRLML0060
JLCPCB Part #
C700959
Package
SOT-23L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2V 1.5W 25pF 3A 511pF 5nC@4.5V 60V 80mΩ@10V SOT-23L MOSFETs ROHS