MIP25202R2MBE
Extended
Manufacturer
INPAQ
MFR.Part #
MIP25202R2MBE
JLCPCB Part #
C315721
Package
1008
Description
1.3A 2.2uH 80mΩ ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS