GPD3015L100-12V3500
Extended
Manufacturer
INGHAi
MFR.Part #
GPD3015L100-12V3500
JLCPCB Part #
C530488
Package
Plugin,D30xL15mm
Description
-20℃~+60℃ 100dB 12V 15mm 20mA 3.5kHz 30mm 3V~25V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Lead Piezoelectric 插件,D30xL15mm Buzzers ROHS