GPC4314YB-12V3000
Extended
Manufacturer
INGHAi
MFR.Part #
GPC4314YB-12V3000
JLCPCB Part #
C252975
Package
插件,D44xL14mm
Description
-20℃~+70℃ 12V 14mm 1V~30V 25.7mm 3kHz 44mm 5mA 90dB Passive (Externally Driven) Piezoelectric Through-hole 插件,D44xL14mm Buzzers ROHS