IPCP254M10PB08V
MFR.Part #
IPCP254M10PB08V
JLCPCB Part #
C22438425
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10P 1x10P 2.54mm 2.5mm 3A Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS