HC49USM-FF3F18-20.000MHZ
Extended
Manufacturer
ILSI
MFR.Part #
HC49USM-FF3F18-20.000MHZ
JLCPCB Part #
C6569836
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 18pF 20MHz 30Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS