IHLP6767GZER1R0M5A
MFR.Part #
IHLP6767GZER1R0M5A
JLCPCB Part #
C2052613
Package
SMD,17.2x17.2mm
Description
1.36mΩ 1uH 42A AEC-Q200 ±20% SMD,17.2x17.2mm Power Inductors ROHS