RU4S-M-A24
MFR.Part #
RU4S-M-A24
JLCPCB Part #
C7354074
Package
SOCKETABLE
Description
-55℃~+60℃ 20ms 20ms 24V 30V@DC、250V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6A Silver + Gold Plated SOCKETABLE Power Relays ROHS