RR2P-ULCAC120V
MFR.Part #
RR2P-ULCAC120V
JLCPCB Part #
C1563987
Package
Plugin,28.6x35.6mm
Description
-25℃~+40℃ 10A 120V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 25ms 25ms 30V@DC、240V@AC Silver 插件,28.6x35.6mm Power Relays ROHS