RH4B-ULCAC120V
MFR.Part #
RH4B-ULCAC120V
JLCPCB Part #
C7283037
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+70℃ 10A 120V 25ms 25ms 28V@DC、120V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS